Ružomberská vianočná latka

Dňa 18. 12. 2012 sa uskutočnia preteky skoku do výšky: "Ružomberská vianočná latka".

Spevácka súťaž

Dňa 17.12. 2012 o 13:45 sa na našej škole uskutoční spevácka súťaž Stretnutie s koledami pre 1. - 9. ročník v triede HV.

Vianočná latka

Dňa 14. 12. 2012 sa v telocvični ZŠ s MŠ Likavka uskutoční školské kolo Vianočnej latky.

Stretnutie s koledami

Dňa 14. 12. 2012 sa zúčastníme 20. ročníka okresnej súťaže: Stretnutie s koledami v speve vianočných kolied v Ružomberku. Súťaž prebieha v 3. kategóriach.

Pytagoriáda

Dňa 12.12. 2012 sa uskutoční školské kolo pytagoriády.

Olympiáda anglického jazyka

Dňa 12.12.2012  o 13:30 sa uskutoční olympiáda anglického jazyka žiakov 5. až 9. ročníka.

Žiacka konferencia

Dňa 12.11.2012 sa v Kine Kultúra Ružomberok uskutoční 5. ročník konferencie žiakov základných a stredných škôl s protidrogovou tématikou s názvom "Prežívanie radosti alebo radosť môžem prežívať aj bez drogy".

• Divadelné predstavenie

Divadelné predstavanie

Dňa 9.11.2012 o 11:00 sa v Kultúrnom dome v Likavke uskutoční divadelné predstavenie s názvom "Pani učiteľke z lásky".

Komparo

Dňa 8.11.2012 sa žiaci ôsmeho a deviateho ročníka zúčastnia na projekte Komparo.

• 50. výročie Základnej školy v Likavke

POZVÁNKA

Vážení občania Likavky, rodičia, starí rodičia a priatelia školy!

Dovoľte, aby sme Vás čo najsrdečnejšie pozvali dňa 26.10.2012 (v piatok) na oslavy 50. výročia Základnej školy v Likavke. Pri tejto príležitosti sme pre Vás pripravili Deň otvorených dverí, kedy si v priestoroch školy môžete prezrieť prezentácie, ktoré Vás vrátia do minulosti, a zároveň prevedú obdobím piatich desaťročí, ale aj súčasné prezentácie našich žiakov.

Začiatok vstupov bude o 9.00 a 11.00 hod. v budove II. stupňa (veľká budova). Po ukončení prezentácie a prehliadky II. stupňa bude pokračovať Vaša púť školou na I. stupni, kde Vás privítajú naši najmenší žiaci.

Zároveň Vás pozývame do Kultúrneho domu v Likavke na slávnostnú akadémiu o 16.00 hod.

V kultúrnom programe vystúpia významní hostia, umelci, vedátori – všetko bývalí žiaci našej školy. Päťdesiatročnú históriu Vám sprítomnia  súčasní žiaci školy pod vedením našich pedagógov.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Stolný tenis

Dňa 26.10.2012 sa uskutoční obvodné kolo v stolnom tenise žiačok.

Stolný tenis

Dňa 25.10.2012 sa uskutoční obvodné kolo v stolnom tenise žiakov.

•  Cezpoľný beh

Dňa 25.9.2012 sa uskutoční obvodné kolo v cezpoľnom behu v Ružomberku v Hrabove.

• Futbalový turnaj o pohár Oravského Podzámku

Dňa  31.5.2012  sa uskutoční  futbalový  turnaj o  pohár Oravského Podzámku, kde  budú bojovať aj naši chlapci.

• Krajské kolo speváckej súťaže "SLÁVIK SLOVENSKA"

Dňa 30.5.2012 sa naše žiačky Miriama Bystričanová a Bibiana  Martonová  zúčastnia  krajského kola  speváckej  súťaže "Slávik  Slovenska"  v  Žiline.

•      Medzinárodný deň mlieka

Každý tretí májový utorok svet oslavuje Medzinárodný deň mlieka. Pri tejto príležitosti sme vyhlásili súťaž o najlepšiu reklamu mlieku. Víťaz za I. a II. stupeň odbrží  mliečnu  " Brejky  kartu"  v  hodnote  5 eur.  Svoje príspevky prineste v pondelok 21.mája a odborná porota vyhodnotí víťazov. Odmeňovanie  bude v  utorok 22. mája 2012.

• Vedomostná súťaž "TAKTIK VÝZVA"

Posledný májový týždeň sa dievčatá  aj  chlapci našej školy zapoja do vedomostnej súťaže s názvom "TAKTIK VÝZVA."

• Obvodné kolo v atletike

Dňa  25.5.2012  sa  uskutoční  obvodné  kolo v atletike, kde budú našu školu reprezentovať chlapci a aj dievčatá.

• Regionálne kolo v malom futbale starších žiačok

Dňa  14.5.2012  sa bude konať regionálne kolo v malom futbale  starších žiačok  v Liptovskom Mikuláši aj za účasti našich žiačok.

• Okresné kolo súťaže "BEZPEČNE NA BICYKLI"

Dňa 15.5.2012 sa uskutoční okresné kolo súťaže "BEZPEČNE NA BICYKLI"