• Turnaj o pohár O. Podzámku

Dňa 29.5.2013 sa uskutoční Turnaj o pohár O. Podzámku vo veľkom futbale v  O. Podzámku.

• Coca-cola pohár

Dňa 28.5.2013 sa uskutoční  3. Kolo „Coca-cola pohár“ vo veľkom futbale žiačok v S.N.Vsi.

• Kvalifikácia na KK v malom futbale starších žiačok

Dňa 27.5.2013 sa uskutoční kvalifikácia na krajské kolo v malom futbale starších žiačok v L. Mikuláši.

• Slávik Slovenska 2013

Dňa 28. 5. 2013 sa žiačky D. Brtková a B. Martonová zúčastnia krajského kola speváckej súťaži Slávik Slovenska 2013 v Kysuckom Novom Meste.

• Obvodné kolo v atletike

Dňa 23. 5. 2013 sa bude konať obvodné kolo v atletike.

• OK v dopravnej súťaži

Dňa 17.5.2013 sa uskutoční OK v dopravnej súťaži "Na bicykli bezpečne".

• OK v malom futbale

Dňa 15.5.2013 sa naše staršie žiačky zúčastnia OK v malom futbale na ZŠ Zarevúca.

• Kvalifikácia do OK v malom futbale starších žiakov

Dňa 14.5. 2013 sa uskutoční kvalifikácia do OK v malom futbale starších žiakov v L. Lúžnej.

• Kvalifikácia do OK v malom futbale starších žiačok

Dňa 9.5.2013 sa uskutoční kvalifikácia do OK v malom futbale starších žiačok.

• Celoslovenské kolo v športovej gymnastike

Dňa 15. - 16. mája sa v Šenkviciach uskutoční celoslovenské kolo v športovej gymnastike.

• Obvodné kolo v malom futbale mladších žiačok

Dňa 3.5.2013 sa uskutoční obvodné kolo v malom futbale mladších žiačok.

• Kvalifikácia do OK v malom futbale mladších žiačok

Dňa 30.4. 2013 sa v telocvični našej školy uskutoční kvalifikácia do OK v malom futbale mladších žiačok.

• Kvalifikácia do OK v malom futbale mladších žiakov

Dňa 26.4.2013 sa uskutoční kvalifikácia do OK v malom futbale mladších žiakov v Ľubochni.

• Regionálne kolo „coca-cola pohár

Dňa 24.4.2013 sa bude konať regionálne kolo „coca-cola pohár“ vo veľkom futbale žiačok v Kvačanoch.

• Školské kolo speváckej súťaže

Dňa 22. 04. 2013 sa uskutoční školské kolo speváckej súťaže "Slávik Slovenska"  v triede HV o 13:45. Ste srdečne vítaní.

• Krajské kolo vo florbale starších žiačok

Dňa 23.4.2013 sa uskutoční krajské kolo vo florbale starších žiačok v K.N.Meste.

• Krajské kolo vo florbale mladších žiačok

Dňa 18.4.2013 sa uskutoční krajské kolo vo florbale mladších žiačok v K.N.Meste.

• Farebný týždeň zdravia

Týždeň od 15. 4. do 19. 4. 2013 bude na roč. 1. – 4.  naozaj „pestrý“. Ovocie a zelenina hýria farbami, ktoré prezrádzajú ich špecifický prínos pre zdravie. Aj náš farebný týždeň zdravia sa bude niesť v znamení rôznych farieb a  zvýšenej konzumácii ovocia a zeleniny. Každý deň bude ladený do inej farby. Našou snahou bude, aby si v daný deň, deti priniesli ovocie alebo zeleninu príslušnej farby. Zároveň sa budeme snažiť chodiť aj oblečení vo farbe daného dňa. Dúfame, že aj touto zábavnou formou podporíme u detí väčší záujem o zdravé stravovanie.

Viac informácií čítajte tu: Farebný týždeň zdravia

FOTKY

• Kvalifikácia na krajské kolo vo florbale

Dňa 12.4.2013 sa uskutoční kvalifikácia na krajské kolo vo florbale starších žiačok.

• Krajské kolo vo florbale

Dňa 11.4.2013 sa uskutoční kvalifikácia na krajské kolo vo florbale mladších dievčat.

strana: